Магазин тютюну для кальяну FreshTrack
Прийом дзвінків: Пн - Пт: 10.00 - 20.00 Cб: 11.00 - 18.00
Мінімального замовлення НЕМАЄ

Кальянні батли

За останні два роки команда Fresh Track взяла участь в десятці кальянних івентів різного рівня і масштабу. На всіх цих заходах проходили різні батли. Спостерігаючи за такими поєдинками, твердо зміцнилося бажання поліпшити і наповнити більшим змістом ці змагання. Потім і написав цю статтю.

Для тих, хто не в темі, опишу в двох словах суть хука батлів. Збираємо під одним дахом n-ну кількість кальянних. Кальянні просто так не поїдуть, тому в якості мотивації використовуємо:

  • дух боротьби;
  • любов до кальянної ІНДУСТРІЇ;
  • жменьку призів від спонсорів, що йдуть до успіху;
  • популярність на всю країну протягом 48 годин (потім всі забудуть).

Зазвичай кальянні змагаються між собою в чотирьох номінаціях – хто краще заб'є класичний кальян, хто швидше зробить 5 або 10 курібельних кальянів (Hookah Rematch), хто завоює глядацькі симпатії, хто більший інженер-кальянщик (Авторський кальян). Останній приз вважається головним, тому його володар призначається чемпіоном всієї Сонячна Система.

Це опис типових батлів. Якісь із етапів можуть бути відсутніми, але на це пофіг. Скажіть мені, чому лідер в номінації «Авторський кальян» вважається чемпіоном?

Давайте візьмемо шматочок життя кальянної.

  1. Кальянщик на зміні повинен подавати гостям хороший класичний кальян? Само собою, це очікують гості закладу.
  2. Кальянщик повинен швидко віддавати замовлення? Звісно, публіка не зможе довго і спокійно чекати своє чудове по курильним якостям замовлення.
  3. Кальянная зацікавлена дивувати своїх відвідувачів? Неодмінно, адже навіть стабільно висока якість усього може набридати з часом.

А що важливіше з усіх цих моментів? Нічого. Просто все важливі.

Так чому головним вважається переможець тільки одного конкурсу, який розкриває лише частину роботи кальянної? А от хз.

Можна поправити всього пару моментів, і хука батли набудуть нового сенсу існування.

Перше – рахуємо в сумі оцінки за всі етапи. Наприклад, кальянна отримає максимум по 10 балів за дим, смак, тягу в номінації «Класичний кальян, по 3*n пунктів в залежності від зайнятого місця в« Hookah Rematch », по 10 балів за презентацію, дим, смак, тягу в конкурсі «Авторський кальян» і 3*n очок в залежності від місця в рейтингу «Приз глядацьких симпатій». І в підсумку отримуємо одного абсолютного переможця, а не чотирьох.

Друге – створити простий і зрозумілий щорічний турнір з відбірковими етапами в масштабі, наприклад, СНД. За підсумком щороку обирати найкращу кальянну, колектив якої самостійно визначить одного свого представника. І цей димний сенсей за рік дасть безліч майстер-класів і виступить в ролі голови журі майбутніх димних баталій в наступному році. Фінансування роботи гуру можуть взяти на себе спонсори - це цілком реально і дасть плюс до їх репутації.

Що цікаво – компанія «Nargilia» майже 10 років проводить ці змагання, але так і не прийшла до такого очевидного етапу розвитку проекту «Hookah Battle». На всіх батлах, проведених Нарджіліей, кожен раз визначається новий переможець. І таких чемпіонів більше десяти за рік.

Пишіть в коментарях, що думаєте з цього приводу. Разом ми зробимо кальянную КУЛЬТУРУ краще!Приз за перемогу в кальянному змаганні, фото 1

Кальянні батли
Кальянні батли
Дата: Неділя, 18 Червня 2017

Автор:

Відгуків поки немає.