Магазин тютюну для кальяну FreshTrack
Прийом дзвінків: Пн - Пт: 10.00 - 20.00 Cб: 11.00 - 18.00
Мінімального замовлення НЕМАЄ

Шланги, трубки для кальяну

Товарів на сторінці:
Сортування:

У цій категорії представлений широкий асортимент різноманітних шлангів і трубок для кальяну.

Звернемо увагу на деякі особливості.

Шланги Mya НЕ миються, оскільки всередині шланга знаходиться металева пружина. Ця пружина дає хорошу гнучкість шлангу, але при цьому іржавіє від впливу води. Мити шланги Mya не рекомендується. Поки шланг новий, передача смаку відмінна. тяга середня.

Одноразові шланги використовуються максимум на кілька покурів кальяну або для сольного куріння кальяну. Мають дуже малу вагу. Особливості в тому, що мундштук і коннектор підходять для силіконових шлангів як бюджетний варіант. Також в разі необхідності (наприклад, кальян на банкеті за великим столом) з пари одноразових шлангів можна зібрати один довгий, довжини якого буде достатньо для всіх гостей. Передача смаку хороша, тяга легка.

Силіконові шланги - миються, в залежності від якості силікону вбирають запахи швидко або досить довго. Їх необхідно мити для усунення запахів попередніх викурених кальянів. Мають значну вагу, що потрібно враховувати при малій вазі самого кальяну. Залежно від силікону шланг може бути як гнучким, там і досить жорстким. М'який силікон також може перегинатися, це потрібно враховувати при виборі. Передача смаку хороша і середня, тяга, відповідно, - легка або дуже легка, залежить від перетину мундштука на виході.

Класичні шланги Агер - миються, всередині знаходиться пластикова трубка з пластиковою пружиною. В процесі експлуатації клей, що з'єднує елементи Агер, може розмокати і відклеюватися. Передача смаку хороша, тяга легка.

При виборі шланга також варто пам'ятати, що дуже легка тяга з'їдає смак.

Шланги, трубки для кальяну