Магазин тютюну для кальяну FreshTrack
Прийом дзвінків: Пн - Пт: 10.00 - 20.00 Cб: 11.00 - 18.00
Мінімального замовлення НЕМАЄ

Тютюн для кальяну оптом


У зв'язку з постійно зростаючим числом любителів кальянокурення все більше число різних клубів і кафе пропонують цю послугу своїм відвідувачам. При цьому будь-кому хочеться мати надійного партнера, який буде гарантувати виконання зобов'язань і підтверджувати це не словом, а ділом. Наш веб-маркет готовий запропонувати тютюн для кальяну оптом в будь-якій необхідній кількості за оптимальною і вигідною ціною. Ми завжди допоможемо задовольнити будь-яке побажання ваших гостей!

У нашому онлайн-магазині можна купити тютюн для кальяну оптом в широкому асортименті, серед якого:

  • різні смаки ліванського тютюну;
  • безнікотинові тютюни;
  • оригінальний тютюн Fumari.

Ціни для оптових покупців

  • тютюн Fresh Track Classic - від 70 грн. за 50 г., від 120 грн. за 100 г.;
  • тютюн Fresh Track Organic і безнікотинова суміш Fresh Track Herbal - від 85 грн. за 50 г., від 150 грн. за 100 г.;
  • тютюн Serbetli - від 63 грн. за 50 г.;
  • тютюн DarkSide - від 320 грн. за 100 г., від 750 грн. за 250 г.;
  • тютюн Daily Hookah - від 575 грн. за 250г.;
  • ціни на інші тютюни за запитом.

Ми завжди готові стати для вас місцем, в якому замовити оптом тютюн для кальяну можна швидко і з гарантією поставки бажаної партії в найкоротший термін. Якщо ваш вибір ускладнений недоліком необхідної інформації або ви сумніваєтеся в своїх уміннях якісного приготування того чи іншого продукту для подальшого куріння, то будь-яке питання можна задати нашим співробітникам. Після розмови ви будете чітко розуміти відмінності пропонованих тютюну, їх унікальні характеристики і властивості, а також процедуру обробки тютюну для куріння через кальян і всі нюанси цього процесу. Ваші гості завжди будуть в захваті від великої кількості пропонованих смаків і ароматів, а також від їх повноти та насиченості.

Робота кожного нашого співробітника і всієї команди онлайн-маркету freshtrack.com.ua націлена на підвищення культури кальянокурення, а також надаємо змогу кожній людині зануритися в світ комфорту, отримати максимальне задоволення від декількох годин відпочинку.

Ми пропонуємо можливість купити оптом тютюн для кальяну по відмінній ціні, а клієнтам, які стали постійними, готові зробити ще більш привабливе, більш вигідну пропозицію - отримати знижку до 40%!

Оптові ціни стають доступні при замовленні від 1 кг тютюну для кальяну. Деталі можна уточнити, зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом.

тютюн для кальяну оптом, фото 1, ціна тютюн для кальяну оптом, фото 2, ціна