Магазин тютюну для кальяну FreshTrack
Прийом дзвінків: Пн - Пт: 10.00 - 20.00 Cб: 11.00 - 18.00
Мінімального замовлення НЕМАЄ

Кальяни б/в

Товарів на сторінці:
Сортування:
У цій категорії Ви можете підібрати відповідний за ціною і курильними характеристиками апарат, виготовлений або в Єгипті, або в Китаї.

Мета придбання кальяну б/у

Коли не хочеться витрачати багато грошей на нову, надзвичайно дорогу (хоч і супермегапонтову) нову модель, то настає час поглянути на асортимент вживаних зразків.

Види вживаних кальянів

  • Єгипетські кальяни відомі своєю надійністю і довговічністю, тому навіть одиниця, що була у використанні, прослужить відмінну службу новому власнику. Але при цьому у таких зразків дизайн, який набрид вже багатьом .
  • Кальяни від Euro Shisha б/в, вироблені в Китаї, більш естетичні і виготовлені з більш сучасних матеріалів. Деякі з моделей забезпечені навіть силіконовими вставками на шахті.

Що враховувати при виборі б/в кальяну

Обов'язково зверніть увагу на фото товарів. Наша команда підготувала для Вас по 8-10 фотографій великої якості для кожного кальяна, на яких видно навіть найдрібніші потертості (якщо вони, звичайно, є). Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, що стосуються тяги, терміну експлуатації або ще чого-небудь - відразу телефонуйте нам або пишіть в месенджери. Менеджер дасть консультацію по будь-якого питання.

Кальяни б/в